Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Обо всем > Автомобильная тематика > Автомобили

Відповідь
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 26.08.2017, 22:29   #1 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Muller
 
Псевдо: Микола
Звідки Ви: Бориспіль
Карапь: Navigator500+Evin115 E-TEC
Дописи: 13.981
Сказал(а) спасибо: 8.737
Поблагодарили 24.103 раз(а) в 4.127 сообщениях
Типово Re: Ставить ГБО в машину или нет

Поділюсь однією історією. Чисто пореготати. Більше двох років періодично на роботі виникають балачки на цю тему. Один інженер з піною з рота доводив, що то не вигідно, машини вибухають, ну і т.д. (приблизно, як в цій темі). Але так же періодично цікавився, де, що по чому (мєчєтся, как юная мінєтщіца) Місяців зо два тому знову розповідав, що він заправляється по 20 грн. 92-м, і різниця на 60 літрах в 600 грн. газ/бензин, не суттєва, бо то не гроші. І місяць тому я побачив у нього в багажнику докатку , а потім і перемикач газ/бенз. Я виду не подав і питань не задавав. Але зараз він трохи пригнічений. Бо газ поставив як раз "вчасно".
Muller зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (26.08.2017), DneprZDN (26.08.2017), MERLIN (27.08.2017), sashkomoped (26.08.2017), vlad2002 (26.08.2017), Валера М (31.08.2017), Роман 37 (27.08.2017)
Старий 26.08.2017, 22:34   #2 (permalink)
Модератор
 
Псевдо: Александр
Звідки Ви: Стольный град
Карапь: маломерные и не только
Дописи: 24.740
Сказал(а) спасибо: 20.967
Поблагодарили 9.438 раз(а) в 2.520 сообщениях
Типово Re: Ставить ГБО в машину или нет

продажи упадут и цена откатится...так было и так будет, даже не десятый раз за последнюю пятилетку))
AlexGrom зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
MERLIN (27.08.2017), Валера М (31.08.2017), Шумахер (26.08.2017)
Старий 26.08.2017, 22:41   #3 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Владимир
Звідки Ви: Донецк - Украина
Карапь: Неман 2+ Yamaha 40 veos
Дописи: 851
Сказал(а) спасибо: 625
Поблагодарили 185 раз(а) в 73 сообщениях
Типово Re: Ставить ГБО в машину или нет

Цитата:
Допис від AlexGrom Переглянути допис
продажи упадут и цена откатится...так было и так будет, даже не десятый раз за последнюю пятилетку))

Боюсь газ далеко уже не откатится...(((
Vlad777 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Вовчик (28.08.2017)
Старий 27.08.2017, 00:23   #4 (permalink)
Модератор
 
Псевдо: Александр
Звідки Ви: Стольный град
Карапь: маломерные и не только
Дописи: 24.740
Сказал(а) спасибо: 20.967
Поблагодарили 9.438 раз(а) в 2.520 сообщениях
Типово Re: Ставить ГБО в машину или нет

при стоимости больше 13 большинство газированных переходят на бенз...куда они его девать будут???

такая хрень с подьемом цены всегда под осень...до каких пор у нас будут гонять цены туда сюда, если нефть дешевеет???
AlexGrom зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
MERLIN (27.08.2017), Лехаа (27.08.2017)
ВідповідьПереход на главную страницу


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Хочу себе такую машину. dimon Автомобили 922 26.01.2022 19:51
Можно ли ставить на прогресс 2 мотор 75 лошадок весом 114 кг? Ynga891 Подскажите плиз... 41 01.05.2014 08:24
Куплю машину F25 Куплю, где купить 8 29.10.2013 21:41
Кто и КАК свою машину в драбадан..... Гена Флудилка 76 31.03.2013 21:45
Ставить Биг фут на Москву-2? Дмитрий72 Москва-2 24 05.02.2011 09:26


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:29.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0