Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Обо всем > Автомобильная тематика > Автомобили

 
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 30.07.2020, 23:13   #11 (permalink)
Клубень, модератор
 
Аватар для Вовчик
 
Псевдо: Володимир
Звідки Ви: Україна
Карапь: Параплан-Skywalk Chili 2
Дописи: 19.711
Сказал(а) спасибо: 9.571
Поблагодарили 7.190 раз(а) в 3.178 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Доброго всім. Народ а хто шо може ,порадити в виборі авто. Вобщим вже полтос намалювася. І все якось працюєш,працюєш , а маєш децел))) Ну вирішив дещо,продавати. Вже ніколи не побудую, нічого.Що думалось . То ж хоть так би мовити, в пред пенсійоний вік))),хотілось би поїздити на надійному авто. Подорожувати по Україні,по різним льотним місцям.І хоть налітатись ,в задоволення. Щоб не чекати,що шось катапультується з машини. Та й вже постарів,хочеться комфорту. А не постійно торчать раком біля машини. Старий я вже для цього.

Ну і саме питання.
1) Перший пункт .Це Бус. Хочеться більше місця. Можливо мінівен.
2) Однозначно дизель. Хотілось би неприхотливий до палива.
3) Витрату палива хотілось біля 6-8л
4) Обїємом думаю 1.9турбо. Може 2.0.
5) Пріоритет дальні поїздки.З пасажирами, 5-6 чоловік+снаряга.
6) Ну і на кожен день авто.
7) бюджет 7-8т у.е

Ну на перший раз така затравка)))

P.S. Подивися що продається на Авторіа, і інші. Блін шось не вражає.
Перше поки що приглянулось, це Ніссан Прімастар. Рочків 2007-2009. Тіко не знаю чи можна в такий бюджет надійне авто найти.
Вовчик зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
 


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Кто и КАК свою машину в драбадан..... Гена Флудилка 76 31.03.2013 21:45
Хочу в Астрахань Slava SL Рыбалка 8 02.04.2011 22:37
Новогодний подарок себе любимому. Святовит Путешествия зарубеж 5 21.12.2010 17:54
ХОЧУ ТАКОЙ dimon Флудилка 20 21.03.2010 19:16


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:23.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0