![]() ![]() |
|
|
#11 (permalink) |
|
Клубень, модератор
Псевдо: Володимир
Звідки Ви: Україна
Карапь: Параплан-Skywalk Chili 2
Дописи: 19.711
Сказал(а) спасибо: 9.571
Поблагодарили 7.190 раз(а) в 3.178 сообщениях
|
Доброго всім. Народ а хто шо може ,порадити в виборі авто. Вобщим вже полтос намалювася. І все якось працюєш,працюєш , а маєш децел))) Ну вирішив дещо,продавати. Вже ніколи не побудую, нічого.Що думалось . То ж хоть так би мовити, в пред пенсійоний вік))),хотілось би поїздити на надійному авто. Подорожувати по Україні,по різним льотним місцям.І хоть налітатись ,в задоволення. Щоб не чекати,що шось катапультується з машини. Та й вже постарів,хочеться комфорту. А не постійно торчать раком біля машини. Старий я вже для цього.
Ну і саме питання. 1) Перший пункт .Це Бус. Хочеться більше місця. Можливо мінівен. 2) Однозначно дизель. Хотілось би неприхотливий до палива. 3) Витрату палива хотілось біля 6-8л 4) Обїємом думаю 1.9турбо. Може 2.0. 5) Пріоритет дальні поїздки.З пасажирами, 5-6 чоловік+снаряга. 6) Ну і на кожен день авто. 7) бюджет 7-8т у.е Ну на перший раз така затравка))) P.S. Подивися що продається на Авторіа, і інші. Блін шось не вражає. Перше поки що приглянулось, це Ніссан Прімастар. Рочків 2007-2009. Тіко не знаю чи можна в такий бюджет надійне авто найти. |
|
|
|
| Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1) | |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Автор | Розділ | Відповідей | Останній допис |
| Кто и КАК свою машину в драбадан..... | Гена | Флудилка | 76 | 31.03.2013 21:45 |
| Хочу в Астрахань | Slava SL | Рыбалка | 8 | 02.04.2011 22:37 |
| Новогодний подарок себе любимому. | Святовит | Путешествия зарубеж | 5 | 21.12.2010 17:54 |
| ХОЧУ ТАКОЙ | dimon | Флудилка | 20 | 21.03.2010 19:16 |