![]() ![]() |
|
|
#11 (permalink) |
|
Активный участник
Псевдо: Вано
Звідки Ви: славне місто Рівне
Карапь: Южанка, Прогресс 2, ЯЗЬ 320, Ока 2
Дописи: 307
Сказал(а) спасибо: 76
Поблагодарили 297 раз(а) в 70 сообщениях
|
Катати по місцю бери електрокар. Моя Кенго мені значно заощаджує по місту (99% пересування)
Бусик - раджу Mitsubishi L300, чистий пасажир можна дизель, краще бензин (газ). Добавлено через 7 минут Альбо забирай в мене Джампі. 15 рік 1.6 HDI як для клубу за 7800 віддам. |
|
|
|
| Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1) | |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Автор | Розділ | Відповідей | Останній допис |
| Кто и КАК свою машину в драбадан..... | Гена | Флудилка | 76 | 31.03.2013 21:45 |
| Хочу в Астрахань | Slava SL | Рыбалка | 8 | 02.04.2011 22:37 |
| Новогодний подарок себе любимому. | Святовит | Путешествия зарубеж | 5 | 21.12.2010 17:54 |
| ХОЧУ ТАКОЙ | dimon | Флудилка | 20 | 21.03.2010 19:16 |