Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Обо всем > Автомобильная тематика > Автомобили

 
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 06.01.2022, 02:10   #10 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Ярослав
Звідки Ви: Киев
Карапь: Крым
Дописи: 3.675
Сказал(а) спасибо: 1.409
Поблагодарили 2.857 раз(а) в 1.080 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від милка 1970 Переглянути допис
Доброго дня.А можна розшифрувати ваш меседж,а то не зрозумів,хто що хоче, і хто кого любить.Дійсно нічого не зрозумів.смешались кони,люди,т.д

А що там розшифровувати. 30-го грудня вилізла об'ява, у Прилуках, Крузак 70, 90-го року. Кузов живий, з двигуном у хазяїна не склалось. Ціна 4500. Поки чухали потилицю (аж до ранку 31-го грудня ), тачка поїхала до нового хазяїна
Спочатку писав про те, що купувати у Америці, це лотерея. Ну, потім спитав, може є можливість привезти щось нормальне
ПС По темі. Крузак 70 то є дуже особлива байда. Купувати за 10 нема бажання, там ще доведеться як мінімум 2-3 закинути на виправлення кривих кацемб. Краще взяти щось таке с живим кузовом, та самому зробити двигуна. Може, у кого є хто бажає продати подібне?
Про яке авто мова https://auto.ria.com/uk/auto_toyota_..._26897519.html
Хто розуміє що це таке та що воно може Але по цій об'яві дорого, апріорі треба вважати, що буде замінено усе...
__________________
Карантин только оттягивает неизбежное...
Ярослав JK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
 


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Кто и КАК свою машину в драбадан..... Гена Флудилка 76 31.03.2013 21:45
Хочу в Астрахань Slava SL Рыбалка 8 02.04.2011 22:37
Новогодний подарок себе любимому. Святовит Путешествия зарубеж 5 21.12.2010 17:54
ХОЧУ ТАКОЙ dimon Флудилка 20 21.03.2010 19:16


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:10.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0