![]() ![]() |
|
|
#10 (permalink) | |||||||||||||||||||||||
|
Активный участник
Псевдо: Ярослав
Звідки Ви: Киев
Карапь: Крым
Дописи: 3.675
Сказал(а) спасибо: 1.409
Поблагодарили 2.857 раз(а) в 1.080 сообщениях
|
А що там розшифровувати. 30-го грудня вилізла об'ява, у Прилуках, Крузак 70, 90-го року. Кузов живий, з двигуном у хазяїна не склалось. Ціна 4500. Поки чухали потилицю (аж до ранку 31-го грудня ), тачка поїхала до нового хазяїна ![]() Спочатку писав про те, що купувати у Америці, це лотерея. Ну, потім спитав, може є можливість привезти щось нормальне ![]() ПС По темі. Крузак 70 то є дуже особлива байда. Купувати за 10 нема бажання, там ще доведеться як мінімум 2-3 закинути на виправлення кривих кацемб. Краще взяти щось таке с живим кузовом, та самому зробити двигуна. Може, у кого є хто бажає продати подібне? Про яке авто мова https://auto.ria.com/uk/auto_toyota_..._26897519.html Хто розуміє що це таке та що воно може Але по цій об'яві дорого, апріорі треба вважати, що буде замінено усе...
__________________
Карантин только оттягивает неизбежное... |
|||||||||||||||||||||||
|
|
|
| Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1) | |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Автор | Розділ | Відповідей | Останній допис |
| Кто и КАК свою машину в драбадан..... | Гена | Флудилка | 76 | 31.03.2013 21:45 |
| Хочу в Астрахань | Slava SL | Рыбалка | 8 | 02.04.2011 22:37 |
| Новогодний подарок себе любимому. | Святовит | Путешествия зарубеж | 5 | 21.12.2010 17:54 |
| ХОЧУ ТАКОЙ | dimon | Флудилка | 20 | 21.03.2010 19:16 |