Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Водномоторная тематика > Клуб любителей мотолодок > Амур

Відповідь
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 19.08.2017, 16:11   #1 (permalink)
Клубень
 
Аватар для maxer Амур М
 
Псевдо: Максим
Звідки Ви: Киев, Выдыбай
Карапь: Амур М
Дописи: 859
Сказал(а) спасибо: 430
Поблагодарили 425 раз(а) в 166 сообщениях
Типово Re: История одного Амура

Многие рекомендуют складные от газелевской маршрутки, вроде не тяжёлые. Может кто пробовал?
maxer Амур М зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2017, 16:19   #2 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Влад
 
Псевдо: Влад
Звідки Ви: Киев
Карапь: МКМочка
Дописи: 7.312
Сказал(а) спасибо: 4.887
Поблагодарили 7.373 раз(а) в 1.486 сообщениях
Типово Re: История одного Амура

Щас заглянет сюда Толя и наваляет всем "французам" за балачки.
Влад зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Konar 777 (19.08.2017), Авиатор (19.08.2017), Шурави (19.08.2017)
Старий 20.08.2017, 01:32   #3 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Кацан
 
Псевдо: Анатолий
Звідки Ви: Киев, Дарница
Карапь: Мистраль Амур1 , в процессе реконструкции
Дописи: 2.135
Сказал(а) спасибо: 716
Поблагодарили 4.559 раз(а) в 1.025 сообщениях
Типово Re: История одного Амура

Цитата:
Допис від Влад Переглянути допис
Щас заглянет сюда Толя и наваляет всем "французам" за балачки.

Мої вітання!
Про французів зняю що вони гарно вміють робити вертушки мепс, ейфелеву вежу, ножи опінель і звісно мін нет
Сідухи будуть рибальські, це не совхозна тєлега щоб в неї вантажити мотлох.
Можна, карпове крєсло заколхозити.
А з Q7 може й поставлю на ельку
__________________
Люби землю. Вона не успадкована від батьків, вона позичена нами у наших дітей.
Кацан зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Роман 37 (20.08.2017)
Старий 20.08.2017, 09:39   #4 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Роман 37
 
Псевдо: Роман
Звідки Ви: Киев
Карапь: Днепр+mercury 40
Дописи: 10.422
Сказал(а) спасибо: 6.736
Поблагодарили 4.419 раз(а) в 1.635 сообщениях
Типово Re: История одного Амура

Сорі але саме практичне це складні стульчики з спинкою, собі робив навибирався. в кінці зупинився на простих устойчивих стульчаках, крепляться 1 болтом в підлогу. пасажирський зовсім не креплю, та й свій майже тоже. Приїхав на відпочинок заніс їх на берег до столу, тре кудись гайнути кинув в лодку і вперед, спати зложив в носі і в тебе рівна підлога.
не придумуйте велосипед.
__________________
Один Володя почав другий Володя закінчить!!!!!
Роман 37 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
ВідповідьПереход на главную страницу

Мітки
амур 1 , амур1 переделка , востановление амура 1 , переделка амура1 , переделка транца амур 1


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
История одного speed-тюнинга. Влад МКМ 3 29.10.2021 17:35
Переделка АМУРа oleh Амур 531 09.04.2020 20:47
Принимайте еще одного в ряды с Ладога - 2 Алексей77787 Ладога 6 13.03.2017 22:22
Путешествие одного дня (Козелец, Чернигов, Седнев) Larik Путешествия по Украине 1 12.05.2011 10:37


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:21.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0