Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Водномоторная тематика > Около водные вопросы > Законодательство

Законодательство Какими законами, правилами, приказами Мы обязаны руководствоваться

Відповідь
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 14.06.2020, 15:05   #1 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Ярослав
Звідки Ви: Киев
Карапь: Крым
Дописи: 3.675
Сказал(а) спасибо: 1.409
Поблагодарили 2.857 раз(а) в 1.080 сообщениях
Типово Re: Відмінити реєстрацію маломірних човнів

Обоими боками. Человек, прошедши регистрацию, хоть частью мозга начнет понимать, что есть и другие люди на воде. И может быть прочитает правила...
В 2007 году, пару месяцев, как лодку купил - до сих пор как вспоминаю, осеняю себя крестным знамением... Задержались на берегу (трезвый был, что странно для тех годов , на 3-й РОП мимо острова Водников возвращался уже по-темному. Именно случай крайней необходимости. Двое, лодка пустая, полная тапка ес-но, под сорок км шел. Все чисто и прозрачно, вне судового хода. Элтонджона на черном гуандоне увидел когда поравнялся бортами, буквально 2-3 метра разошелся. В тени от тополя на лещика оно стало, фонари слепят, вне фарватера но аккурат на ходу маломерных, РОП рядом, большая часть идет снизу. Без огней , еще и клопа давил... Еще чуть-чуть и, задавил бы это чмо - за грех бы не посчитал, но что с мотором и потом разборки с прокурорами? Вот против чего я, если бы эти люди хоть как-то думали, а когда пофиг, зачем регистрация, что вообще будет твориться? Я сыну лодку не даю, даже за штурвал не пускаю под моим контролем, пока на права не сдаст...
__________________
Карантин только оттягивает неизбежное...
Ярослав JK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Дмитрий 4146 (14.06.2020)
Старий 14.06.2020, 20:58   #2 (permalink)
Новичок
 
Псевдо: Anatol
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: Sailing Yacht 30 ft
Дописи: 17
Сказал(а) спасибо: 5
Поблагодарили 51 раз(а) в 9 сообщениях
Типово Re: Відмінити реєстрацію маломірних човнів

Цитата:
Допис від Ярослав JK Переглянути допис
Вот против чего я, если бы эти люди хоть как-то думали, а когда пофиг, зачем регистрация, что вообще будет твориться? Я сыну лодку не даю, даже за штурвал не пускаю под моим контролем, пока на права не сдаст...

Швеція. Яхти/човни до 12 метрів не реєструються. Права не потрібні. У деяких місцях трафік човнів як у нас машин на проспекті Перемоги (яхти, моторні човни, величезні карго...). Нічого катастрофічного не сталося, коли багато років тому відмінили реєстрацію і права.

Цитата:
Мы уже видели здоровых, сильных людей. Посмотрите, что в маршрутках сейчас твориться -плюются, кашляют, половина без масок. Так везде. Теперь нормальные люди начнут кататься по головам менее нормальных людей, лохов в их понимании. Нет сдерживающих факторов - на все и вся, кроме себя, любимого, можно наплевать...

При чому тут коронавірус до реєстрації човнів?
Ви самі самі протирічите. Ігнорування населенням рекомендацій МОЗ є вперше чергу наслідком бездарної державної політики у питаннях епідеміологічної безпеки. Бажання усе зарегулювати, нав‘язати нічим не підкріплені безглузді правила якраз і спричинило те, що люди масово відмовились їх виконувати.
Але до реєстрації яхт це немає ніякого стосунку. Ця історія показує лише те, що бажання держави все контролювати, призводить до того, що населення починає ігнорувати не лише ідіоські правила, а й в принципі все, що говорить держава, у тому числі й насправді адекватні норми.
SailingSweden зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (15.06.2020), friggy (14.06.2020), GferZ (15.06.2020), Niyazovitsh (14.06.2020), Shel (14.06.2020), БОНДЫК (15.06.2020), Шумахер (15.06.2020)
Старий 14.06.2020, 22:11   #3 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для РЫБОЕД- ЭКСПЕРТ
 
Псевдо: Дмитрий
Звідки Ви: Одесса мама
Карапь: Ю2 Long+ Yamaha F60, Brig D330+Yam 15 2т. Було: Обь ЗиЧ+Honda 30, Toha20MFS, E-tec 60...
Дописи: 2.732
Сказал(а) спасибо: 1.238
Поблагодарили 1.663 раз(а) в 507 сообщениях
Типово Re: Відмінити реєстрацію маломірних човнів

Цитата:
Допис від SailingSweden Переглянути допис
Швеція. Яхти/човни до 12 метрів не реєструються. Права не потрібні. У деяких місцях трафік човнів як у нас машин на проспекті Перемоги (яхти, моторні човни, величезні карго...). Нічого катастрофічного не сталося, коли багато років тому відмінили реєстрацію і права.
.

Вы не путайте теплое с мягким, где Швеция и где мы, с нашим менталитетом и жаждой прыгод...
+ Контроль на воде у них куда строже чем у нас. У них на воде пъяных капитанов нет, а у нас, каждый второй....
__________________
По морям по волнам, нынче здесь, а завтра там!

Востаннє редагував РЫБОЕД- ЭКСПЕРТ: 14.06.2020 о 22:46.
РЫБОЕД- ЭКСПЕРТ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.06.2020, 22:11   #4 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для VB-1947
 
Псевдо: Владислав
Звідки Ви: г. Киев
Карапь: Прогресс-4, Хонда-20
Дописи: 582
Сказал(а) спасибо: 389
Поблагодарили 343 раз(а) в 122 сообщениях
Типово Re: Відмінити реєстрацію маломірних човнів

Цитата:
Допис від SailingSweden Переглянути допис
Швеція. Яхти/човни до 12 метрів не реєструються. Права не потрібні.

Я вже якось наводив приклад: озеро Венерн, зручна бухточка між скелястих берегів, до найближчої оселі(не селища - оселі) близько кілометру чи більше. У бухті стоять півтора десятки човнів, від 4 м РІБа, безпалубних пластиків 4-5 м до 8 - 10 м катерів, всякого гатунку.
Жодного наглядача. Приїхала сім'я, надягнули жилети, взяли їжу та напої та погнали на острови, що ледве видно оком. Ніяких замків, все на вузлах або карабінах.
Тепер скажіть, скільки часу простоять такі човни на островах Дніпра. Коли вони будуть стояти так, як у Швеції, то можна й реєстрацію відмінити.
До речі, жодного разу у Швеції, Німеччині, ФінляндіЇ. Норвегії не бачив людину з хоча б з пивом та без жилету. Повернулись з рибалки - сіли, поспілкувались так само, як і у нас: пиво, шнапс, аквавіт, хто що. Але ПІСЛЯ, а не ДО та ПІД ЧАС. Тоді можна і ліцензування відмінити, і водну поліцію не тримати.
Справа в першу чергу не у карально-дозвольних органах, а у НАС
VB-1947 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
ANRI-72 (16.06.2020), Shel (14.06.2020), Евгений (Киев) (14.06.2020)
Старий 14.06.2020, 22:22   #5 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Артем
Звідки Ви: Киев
Карапь: G3 Boats Eagle 175 PF
Дописи: 332
Сказал(а) спасибо: 105
Поблагодарили 212 раз(а) в 95 сообщениях
Типово Re: Відмінити реєстрацію маломірних човнів

Цитата:
Допис від SailingSweden Переглянути допис
Швеція. Яхти/човни до 12 метрів не реєструються. Права не потрібні. У деяких місцях трафік човнів як у нас машин на проспекті Перемоги (яхти, моторні човни, величезні карго...). Нічого катастрофічного не сталося, коли багато років тому відмінили реєстрацію і права.

Вже кілька разів обговорювали ці народні байки про відсутність реєстрації у Швеції, Голандії чи іншій країні. У майбутньому, коли будете таке стверджувати, будь ласка, добавляйте посилання на офіційні джерела.
Наприклад, згідно з сайтом мінтранса Швеції обов'язкова реєстрація для човнів довше 5 м, що здаються в аренду чи використовуються для рибалки. Є й інші категорії для обов'язкової реєстрації. Про 12м жодної згадки і т.д.

transportstyrelsen.se

Просто відсутність контролю з боку держави - це не рівнозначно відсутності обов'язкової реєстрації.
У нас теж можна роками ходити без документів. Поляки та німці теж масово порушують закони, човнів не реєструють та не отримують прав.

Все залежить від строгості перевіряючих органів.
matros78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
ВідповідьПереход на главную страницу


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Плавання на маломірних суднах у м.Києві stp Законодательство 30 31.05.2017 18:34
Скасувати реєстрацію та щорічний техогляд малих суден (човнів) KASIM111 Регистрация, техосмотр, права и т.д. 32 12.05.2016 22:37


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:51.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0