![]() ![]() |
|
|
#4 (permalink) |
|
Активный участник
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 304
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
|
В Українці я був, і на Стугні (поряд) - теж був, в розумінні - дивився що там.... Там немає практично ні-чо-го. Зеро.
До того ж - "чужих" (новеньких) не беруть ні скидатися, ні стояти. Склалося враження, що просто "застолбілі мєсто" - і чекають, щоб вигідно його продати.... Добавлено через 1 минуту Якщо можна - трохи докладніше. ЩО і на ЯКОМУ РОПі є під такий розмір (8 метрів, 3-5 тон ваги), хоча б приблизно.... По роботах - планую "тяжке" дати на аутсортінг так би мовити, тобто- наймати людей. Але мілочовку - сам буду рбити (зрозуміло, що при наявності можливостей, щоб хоча б 220 вольт можна було с бона на борт кинути, хоч на підзарядку аккумуляторів) |
|
|
|
| Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1) | |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Автор | Розділ | Відповідей | Останній допис |
| Поход Киев-Черкассы-Киев Нужны советы и помошь... | Пух | Черкассы | 31 | 22.08.2017 10:16 |
| Пробег Киев-Полоцк-Киев. Качество дорог. | stp | Путешествия зарубеж | 10 | 12.12.2011 20:01 |
| Поход Киев-Кремень-Киев | RINO | Клубные мероприятия | 41 | 22.07.2010 12:23 |
| Поход Киев-Десна-Киев 2010 | dimon | Клубные мероприятия | 624 | 28.06.2010 21:57 |