Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Обо всем > Автомобильная тематика > Автомобили


Відповідь
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 08.04.2021, 21:28   #181 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Андрей
Звідки Ви: Одесса
Карапь: Прогресс 4 + Яма 50/60- продан. SilverBullet 545 Magnum + Evinrude G2 І3 150 лс
Дописи: 2.763
Сказал(а) спасибо: 1.013
Поблагодарили 2.137 раз(а) в 843 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Заправляюсь на WOG, обычным ДТ, пои выезде в ЕС (да так раньше можно было) заправлялся конечно же там, по расходу разницы не видел.
Andrey77 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.04.2021, 22:04   #182 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Евгений
Звідки Ви: Киев
Карапь: 3,60
Дописи: 3.105
Сказал(а) спасибо: 2.259
Поблагодарили 1.186 раз(а) в 481 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Авто седан, 1,6л.
В ураганный ветер разумеется сравнения не делал. Погода +- схожая была. Манера езды на их газе более резвая, да и средняя скорость поболее(а соответственно и расход должен был быть больше)


Недолив, или бадяга - это не проблема потребителей, это сфера контроля государства !
Государство через лицензирование и контролирующие органы следит чтобы покупатель был защищён. + Опять-таки забота об экологии !

Для объективной картины, при заправке газа на БРСМ, пробег и динамика более менее, в сравнении с другими.
Сокар и Шелл по газу уже не помню, а бенз неплохой!
Евгений (Киев) зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.04.2021, 23:20   #183 (permalink)
Правление, модератор
 
Аватар для БОНДЫК
 
Псевдо: Андрей
Звідки Ви: г.Герой Киев
Карапь: ой на многом.....
Дописи: 27.573
Сказал(а) спасибо: 20.571
Поблагодарили 16.038 раз(а) в 3.515 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
Не меньший (если Вьі тут не на Авантажевском топливе ездите). Меньшим он бьіл 7-8-10 лет назад. Уже лет 5-6, как при переезде из Украиньі в Польшу я не "сльішу спасибьі" от моего дизельного авто (раньше - моя машина, другая правда, мне всегда на первой польской заправке "говорила спасибо" и я єто и по расходу ощущал). Сейчас - на ОККО-Сокаре дизель не хуже (А часто он там польский или Мажейкю)
БОлее того, если сравнивать с МОлдовой (кроме сетевьіх РОМпетроля и Бемоля там) - то украинское топливо (окко-шел-сокар) - более лудшє...
На окко и сокаре - украинского топлива васчє не буває, доречі. Токо газ. Політика компанії така. Поцікавьтесь сертифікатами на цих заправках)))
Как у кацев не знаю. Мені на них пох, вони не люди.

Попереджую!!!

Ще одне повідомленя з перекручуванням Української мови БАН, без пояснення причин!!!
__________________


A ship in the harbour is safe, but that's not what ships are built for....

Востаннє редагував БОНДЫК: 08.04.2021 о 23:49.
БОНДЫК зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ickarus (09.04.2021), Morgh_Olegovsky (09.04.2021), Muller (11.04.2021), Oleksii (09.04.2021), Влад (09.04.2021), Евгений (Киев) (09.04.2021), Илья90 (11.04.2021), Ромчик 777 (08.04.2021), Сергей61 (11.04.2021)
Старий 09.04.2021, 07:17   #184 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

[QUOTE=Роман 37;583256]Може тому що недоливають? Чи бадяжать?

Добавлено через 16 минут
Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
Сокар не бодяжить. Ніколи.
В Україні є ТРИ гарантовані (!) мережі, які мають по всій країні єдину (!) власну (!) систему постачання палива та контролю.
Запамінайті - ОККО, Шелл, Сокар.

Ніплагадаріті.

Я не кажу, що інші оператори завжди продають ге. Але ці троє - завжди продають "своє" і завжди контролюють поставки централізовано. І навіть, якщо Ви заправитесь в КриЖОПОлє на Сокарі - то паливо там буде те саме, що і в Києвах. А на якому-небудь ВОГі (КЛО, Паралєлі чи Попіндікулярє) - в Києві може бути паливо норм, а у Рогє (крівом на 73%) може бути інший канал поставок. Чи васчє - франшиза. Чи ще гірше - родіна чувака, який члєном по клавішам грає.
І так, Сокар це державна азербайджанська компанія.
І так, Сокар взяв стандарт "будувати точку за 2 ляма" (до того - всі будували не дорожче ляма).
І да, на Сокарє, якщо вспливе "бодяга" - думаю, винуватцю обріжуть пальца... Чи шо там у муслімів обрізають....)))))) Карочь - грати на піанінє вже буде НІЧИМ...)))

Сорі несенітниця повна!
Ви хоть знаєте як і де, ті три бренди зберігають своє паливо, як воно потрапляє в Україну. Де вони його беруть, там просто кращий контроль за якісттю, і свої лабороторії які можуть перевірити ту якість. Я працював в нафтовій компанії, і бачив як де і коли воно все зберігається перевозиться і береться. Особисто бачив як в нашій компанії брали паливо такі бренди як вог і окко. Бензовози сокар бачив на кременчузькому заводі. Коли спитав у шефа, він посміявся і сказав поки я тут заправляйся на наших азс. Да і паливо ми зберігали в Мукачево, Миколаєві, Дніпрі, Новоград Волинському. Такшо де ближче там його і брали, і ми купували коли проблеми з поставками.

Так, знаю. Контактую з директором найбільшого оператора, обслуговуючого колонки на АЗС (воно там регламентне, періодичне, заміна фільтрів та ін). Так що (за необхідності - можу назвати приблизну кількість реалізованого пального за добу по більшості мережевих АЗС. Наприклад, найбільша с Україні АЗС, Сокарівська, вища мосту ПАтона (забув у кого вони її купили) на 12 колонок - 60 тон на добу). І казки про "недолив палива" - теж спростовую, більшість мережевих АЗС цим давно не займаються, немає сенсу. Просто багато людей досі живуть спогадами минулого. У когось це спогаді про "вкусноє советское мороженое, колбасу по два-двацать і т.п.", а у когось на кшталт "я колись там працював"... Я, наприклад, до сьогодняшнього дня ПРЕКРАСНО вмію фотоплівку в фотобачок заправляти (бо колись працював) - і шо? Це ЗАРАЗ хіба аргумент?
І сертифікати на паливо - давно мережеві АЗС не підробляють, бо "боляче це". І вірогідність того, що паливо по документах польське, а насправді кременчузьке - думаю, практично нульова (тому що в разі попадалова, штраф накладається на весь об*єм всієї мережі, а не на АЗС. А там - єдина юрособа і код ЗКПО).
Ну і відносно газу.... Паливо на ОККО і Сокарі - ЗАВЖДИ імпортне (повторю - це політика компанії), а газ на ВСІХ українських АЗС - український.
І в кінці, відносно гарантій шефа... А шефу Вашому виріти можна? Бо старік-Мюллєр казав, що "вєрить нельзя" (с) ))))

Мій висновок: Дешевого палива шукати - себе обманювати. ЗАправлятися треба там, де:
- самий чистий сортір,
- самий дорогий кавовий автомат,
-свіжі круасани,
- сертифікати на паливо висять на видному місці,
-і з вами - вітаються біля колонки.

Тоді і недоливу не буде, і бодяжити не будуть. Але ця гарантія - закладена в ціну товару. А зекономлена на дешевій заправці сума - еквівалентна часто вартості кави, при наявності ризиків не доїхати...

Востаннє редагував Oleksii: 09.04.2021 о 07:34.
Oleksii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2021, 09:02   #185 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для Sergey_Kiev
 
Псевдо: Sergey
Звідки Ви: Kiev
Карапь: Всяческие, работа такая
Дописи: 1.076
Сказал(а) спасибо: 497
Поблагодарили 1.404 раз(а) в 391 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Згоден по всім пунктам крім одного
Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
об*єм всієї мережі, а не на АЗС. А там - єдина юрособа і код ЗКПО).

це не так. принаймні не всюди так. наприклад кло, по чеках з різних заправок різні тов-ки. більше того, договір на безготівку змінюється чи не кожного року на нову тов-ку.
та й взагалі, тримати мережу (да будь-який бізнес) на одній товці, це виглядає дуже стрьомно для України. )

Щодо палива, то мій вибір кло евро95, це завжди білорусь чи литва і жодних зауважень майже 10років. другий рік поспіль постійні промокоди на -4грн., і це для мене найдешевший імпортний 95 бенз ніж будь де.
з логістичних причин (кло тільки по київській області) варто іноді взяти вог 95мустанг - одразу на 10%більше витрати, тобто в грошах +2,5грн/л. перевірено 100500раз.
Нікого не агітую, просто факт.
Sergey_Kiev зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2021, 16:35   #186 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Цитата:
Допис від Sergey_Kiev Переглянути допис
Згоден по всім пунктам крім одного

це не так. принаймні не всюди так. наприклад кло, по чеках з різних заправок різні тов-ки. більше того, договір на безготівку змінюється чи не кожного року на нову тов-ку.

це - одна з причин, чому КЛО немає у списку НАДІЙНИХ МЕРЕЖЕВИХ. Не здивуюсь, якщо там взагалі франшиза є.
От мусліми ж цим не страждають, правда? Бо не мутять. Беруть об*ємом реалізації.
Повторю, надійність заправки (з моєї точки зору) не означає кількість точок, низьку ціну чи популярність у плебса. А 73% можуть і на Авантажі заправлятися. НАвіть мені краще, якщо вони будуть на Авантажі, Поролєлі і якомусь ще Попіндікулярі...
Бо я зла не пам*ятаю. Змушений записувати. А набоїв на всіх - не вистачає ))))
Oleksii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2021, 20:23   #187 (permalink)
stp
Клубень, модератор
 
Аватар для stp
 
Псевдо: Александр
Звідки Ви: Киев
Карапь: в подписи
Дописи: 19.363
Сказал(а) спасибо: 3.104
Поблагодарили 17.538 раз(а) в 6.190 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
це - одна з причин, чому КЛО немає у списку НАДІЙНИХ МЕРЕЖЕВИХ.

Здается мне, мил человек, что вы засланный ОККОвый казачек....
__________________
RIB Adventure Vesta V-450 Mini Lux, Yamaha 60 4T
stp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
БАКЕНН (12.04.2021)
Старий 09.04.2021, 20:44   #188 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для borabora
 
Псевдо: Борис
Звідки Ви: Киев.Русановка
Карапь: Прогресс 4
Дописи: 2.139
Сказал(а) спасибо: 1.138
Поблагодарили 893 раз(а) в 321 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Я немогу 1 литр разницы найти в расходе между
95м и 100м
Да вроде цокотит ровнее подрывает хорошо.
А тут 95й один от другого 10%....
borabora зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2021, 21:52   #189 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Цитата:
Допис від stp Переглянути допис
Здается мне, мил человек, что вы засланный ОККОвый казачек....

так. я завжди топлю за тих "бариг", які намагаються вести бізнес прозоро і з великими затратами... але в цьому списку перший (у мене) СОКАР. то я радий бути і їхнім засланим казачком.
лайф експіріанс у мене - виключно власний, суб"єктивний, але трохи маю базу і факти для порівняння.
Oleksii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2021, 11:01   #190 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Роман 37
 
Псевдо: Роман
Звідки Ви: Киев
Карапь: Днепр+mercury 40
Дописи: 10.421
Сказал(а) спасибо: 6.735
Поблагодарили 4.419 раз(а) в 1.635 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
так. я завжди топлю за тих "бариг", які намагаються вести бізнес прозоро і з великими затратами... але в цьому списку перший (у мене) СОКАР. то я радий бути і їхнім засланим казачком.
лайф експіріанс у мене - виключно власний, суб"єктивний, але трохи маю базу і факти для порівняння.

А Вам відомо що майже на кожній заправці є колонка яка трошечки не доливає? І завісить це не від великих манажерів, а конкретно від директора даної азс? Ладно досить не буду бо там стільки підводних каменів.... по сокару скажу от скільки він є в Україні ніразу там не заправлявся. Чогось задовольняли окко, вог... да на окко ще ходдоги смачніші ніж на вогі. Незнаю чого але смачніші. Ну і рекор в очікуванні заправки на вог був 25 хвилин. А це якось трошки не вдобно коли поспішаєш.
__________________
Один Володя почав другий Володя закінчить!!!!!
Роман 37 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Старий 10.04.2021, 11:43   #191 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

"Тогда давайтє спорить о вкусе бананов. С теми, кто их ел" (с).
Ще на Сокарі їхній муслімський хот-дог є, можна з куркою, можна з коровою. З свині і кацапів - немає.)) Спробуйте! Вам сподобається.
І сортір з музикою. Теж рекомендую зайти.
І вже потім можна перейти і до пального... Воно там якісне. Завжди. І без недоливу.
А потім скажете - вартує це все (на додаток до якості пального) тої "переплати на літрі" чи - ні. Чи Ви просто, в данному випадку, заплатили за якісний товар і якісну послугу. А не за гарантії типу "пака я здєсь - можьіш пакупать" (с) (по типу - пойду в інше місце і якість тут накриється мєдним тазом)...

В цілому - якщо користувач їздить кожен день з рідної ТРоєщіни, на рідному ЛАносі (який часто взагалі - на газі) на роботу на Пєчєрськ і взад, і так 20 років поспіль, день в день - то перевірена заправка біля дому на рідній Троєщині - це робочий варіант. Але якщо ти приїхав в Карпати, і у тебе не Ланос, (а нітайбох сучасний дизель з п*єзофорсунками), і ти не знаєш де тут справжнє паливо, а де люди з гір просто сечу осліка підвезли - то немає у вас виходу, крім Окко, Шелла і Сокара. Не-ма-є. А про бажання зекономити на заправці в Карпатах - розкажете майстру-приймальнику дизельного Бош-центра, поки ваше авто будуть звантажувати з евакуатора...)))
Oleksii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Старий 10.04.2021, 12:38   #192 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для Руслан 35
 
Псевдо: Руслан
Звідки Ви: Киев "UMS Marine"
Карапь: Finval 510 с Ямахой 60 4т
Дописи: 5.182
Сказал(а) спасибо: 938
Поблагодарили 4.698 раз(а) в 1.745 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Мне кажется тему нужно разделить на бензин и дизель.
Это не одно и тоже и не все ездят с такими привередливым форсунками, чтоб на картах Таро гадать где заправится.
Руслан 35 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2021, 13:06   #193 (permalink)
A
Активный участник
 
Псевдо: .
Звідки Ви: .
Карапь: .
Дописи: 2.734
Сказал(а) спасибо: 967
Поблагодарили 2.804 раз(а) в 985 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Вот вот. Чисто субъективно может мне сокаровский дизель не понравился, хотя с покупкой Х5 начинал именно его лить. Потом попробовал ВОГовский и Укравтовский и про СОКАР забыл, несмотря на музыку, хотдоги и туалеты. На укравтовском расход и главное динамика показались гораздо лучше.
Сейчас бензиновые Х7 и Прадик - лью укравто в основном.. 95+
A зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Старий 10.04.2021, 13:57   #194 (permalink)
stp
Клубень, модератор
 
Аватар для stp
 
Псевдо: Александр
Звідки Ви: Киев
Карапь: в подписи
Дописи: 19.363
Сказал(а) спасибо: 3.104
Поблагодарили 17.538 раз(а) в 6.190 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Цитата:
Допис від Руслан 35 Переглянути допис
Мне кажется тему нужно разделить на бензин и дизель.

Нормальная зимняя тема из серии "ни о чем"
Зачем ее делить...
__________________
RIB Adventure Vesta V-450 Mini Lux, Yamaha 60 4T
stp зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Morgh_Olegovsky (11.04.2021), БАКЕНН (12.04.2021), Евгений (Киев) (10.04.2021)
Старий 10.04.2021, 14:05   #195 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Евгений
Звідки Ви: Киев
Карапь: 3,60
Дописи: 3.105
Сказал(а) спасибо: 2.259
Поблагодарили 1.186 раз(а) в 481 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Цитата:
Допис від Руслан 35 Переглянути допис
Мне кажется тему нужно разделить на бензин и дизель.
Это не одно и тоже и не все ездят с такими привередливым форсунками, чтоб на картах Таро гадать где заправится.

А хотдоги, лаваши и бургеры с чиабатами ?

Что-то очень даже ничего, как и на Окко так и на Сокаре !

П.С.:
И поверьте, после курса химиотерапии(через дней 10-15, (когда прям тянет что то такое укусить после отходняков и диеты) организм очень хорошо чувствует где еда(перекус) не только вкусная , но и без нагрузки на желудок). Только личный опыт !

Добавлено через 8 минут
Укравто бенз тоже понравился.(в районе Почайны(бывшая "петровка").
Но он тогда там стоил дороже чем на Шелл. (12-14год примерно).
Отказался из за неудобного месторасположения АЗС. Хотя динамика и работа двигателя на их бензе тоже понравилась. Но для меня это дороговато.

Востаннє редагував Евгений (Киев): 10.04.2021 о 14:01.
Евгений (Киев) зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2021, 14:48   #196 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Укравто бенз норм. Але вони не мережеві. ЇХ у Васандз всього три - дочькє-мананє, синочьку-вахтангу і старому-тарієльчіку собсно....Всього три. І тільки в КИєві.
Oleksii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Старий 10.04.2021, 17:33   #197 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Роман 37
 
Псевдо: Роман
Звідки Ви: Киев
Карапь: Днепр+mercury 40
Дописи: 10.421
Сказал(а) спасибо: 6.735
Поблагодарили 4.419 раз(а) в 1.635 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Я от тільки неможу зрозуміти, чого ото до слів начальника придератися, доречі він був начальником складів пзм (гсм). Тобто володів ситуацією на всі 100 відсотків, я нескажу яка це була фірма, але це була мережева компанія 117 азк. І так дзя ясності шкода 1.8 турбо на нашому паливі середня витрата була менше 10 літрів на 100 км. Це при тому шо середня швидкість по трасі була в середньому 110-120 км ( середня не максимальна.) Такшо повірте я і в Ужгороді нормальний дизель знайду і в Дніпрі і В Харкові....
Я до чого веду якшо тойже вог чи окко чи сокар перестане платити працівникам нормальну зп, то нехай там в туалетах хоть солов'ї заливаються, а працівники найдуть як мутонути грошики, і я не сильно здивуюся якшо і там в резервуарах знайдуть мочу ослика з карпатських гір.
__________________
Один Володя почав другий Володя закінчить!!!!!
Роман 37 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2021, 21:13   #198 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Цитата:
Допис від Роман 37 Переглянути допис
Такшо повірте я і в Ужгороді нормальний дизель знайду і в Дніпрі і В Харкові....
Я до чого веду якшо тойже вог чи окко чи сокар перестане платити працівникам нормальну зп, то нехай там в туалетах хоть солов'ї заливаються, а працівники найдуть як мутонути грошики, і я не сильно здивуюся якшо і там в резервуарах знайдуть мочу ослика з карпатських гір.

Поважаю Вашу думку. Але я не хочу шукати в Ужгороді нормальний дизель. А вдруг - ошибусь с поиском? (с).
Я хочу приїхати, без пошуків і розслідувань, і гарантовано заправити повний бак і поїхати собі далі по справах. Просте людське бажання. Побачу СОКАР - залью. Побачу ОККО - залью. І поїду собі далі... Побачу якісь Укрпетроль - теж пойду собі далі (не заправляючись). Заправлюсь на СОКАРі)))
Я не повинен розбиратися в рівні заробітних плат персоналу заправок та бути заручником цієї ситуації. А плачу гроші, і хочу отримати якісну послугу та товар. Ну не хочу я дзвонити "знайомому директору" і питати у нього "дозвола" заправитися там, де мені треба)))) Бо це - совок, блат, кумівство і ознака нецивілізованності. Ятакдумаю (с)

А щоб середня швидкість поїздки "була 110-120" - треба постійно топити тапку в пол і їхати під 180. Тоді середня буде 120. )))

Востаннє редагував Oleksii: 10.04.2021 о 21:18.
Oleksii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Kostass (26.04.2021)
Старий 10.04.2021, 21:16   #199 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для ANRI-72
 
Псевдо: Andrey
Звідки Ви: Черкаси
Карапь: Finval475evo YAMAHA 60
Дописи: 5.604
Сказал(а) спасибо: 3.769
Поблагодарили 2.977 раз(а) в 1.052 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
Ще на Сокарі їхній муслімський хот-дог є, можна з куркою, можна з коровою. З свині і кацапів - немає.)) Спробуйте! Вам сподобається.

С початку було дуууже смачно.А потім ,перепрошую,...печія.Так, все гарно І музика І кава,але переплачувати за "це" ШІСТЬ-Сім грн на літрі,то вже занадто.
ANRI-72 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
vlad2002 (13.04.2021)
Старий 10.04.2021, 21:26   #200 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: Где заправляться?

Цитата:
Допис від ANRI-72 Переглянути допис
С початку було дуууже смачно.А потім ,перепрошую,...печія.Так, все гарно І музика І кава,але переплачувати за "це" ШІСТЬ-Сім грн на літрі,то вже занадто.

А ще ж пару копєєк треба дати заправщику з пістолетом.)))

До якості палива - претензії були? ))))
Чи тільки - до ціни?
Oleksii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
ВідповідьПереход на главную страницу

Мітки
anp , shell , АЗС , КЛО , Лукойл , Рось , ТНК , укрнафта , Укртатнафта


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.



Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:20.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0