Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Обо всем > Автомобильная тематика > Автомобили


Відповідь
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.12.2021, 23:25   #761 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Александр
Звідки Ви: Киев
Карапь: Пешиход
Дописи: 467
Сказал(а) спасибо: 344
Поблагодарили 52 раз(а) в 26 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від vlad2002 Переглянути допис
Женя, купил папе фокус 2, в жирнющей комплектации, вот все в нем хорошо, гниет сука... Поэтому французы...

Покупал фокус 2, из салона. Машине 11 лет. Нет и намёка на ржавчину. Есть места, где краска облупилась, от времени и эксплуатации.... Кузов в цинке...
Деснянец зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2021, 07:18   #762 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від vlad2002 Переглянути допис
Благодарю! Понимаю о чем речь Рено пользую с 1996 года...

Дизель реношний (1.5л) - бажано шукайте с "бошевською" чи сіменс-вдо (насос-форсунки) апаратурою. Вони були, менше ніж дельфая, але - були. (дельфаї ставили на дешеві моделі - логани і дустери в основному). сам по собі 1.5л - непоганий двигун.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Допис від Деснянец Переглянути допис
Покупал фокус 2, из салона. Машине 11 лет. Нет и намёка на ржавчину. Есть места, где краска облупилась, от времени и эксплуатации.... Кузов в цинке...

залежить від типу кузова. різні кузова у фокуса - випускалися в різних країнах. наприклад, в німеччині - тільки універсали.
доречі і дизель на тих фокусах був пеугеотовський 1.6. правда, наші м.даки із Вінера рекомендували там ТО через 30 тис км...((((. Але потім (помінявши їх по гарантії майже половину) - згадали матчастину і все встало на свої місця.
Oleksii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
vlad2002 (18.12.2021)
Старий 18.12.2021, 07:18   #763 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для vlad2002
 
Псевдо: Влад
Звідки Ви: Дніпро
Карапь: Ю-2, Мерк-40
Дописи: 18.182
Сказал(а) спасибо: 11.887
Поблагодарили 12.360 раз(а) в 3.030 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від Деснянец Переглянути допис
Покупал фокус 2, из салона. Машине 11 лет. Нет и намёка на ржавчину. Есть места, где краска облупилась, от времени и эксплуатации.... Кузов в цинке...

Тоже из салона, только в 2006...
Крылья передние лет 5 как начали...
Про оцинкованный кузов и не знал. Значит такое качество... У рено такого не встречал, корозия может появиться после ДТП и маляров...
Кстати, нашел такую информацию
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_20211218_071004.jpg (198,8 КБ, 35 переглядів)
__________________
Москаль мені не брат
vlad2002 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2021, 09:05   #764 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від Makar82 Переглянути допис
Hyuindai Elantra 2017 - 2018 США, кто что скажет?

ТУт ключове слово - США, а не "хюндай". Не бачив жодного норм зробленого бітка з США. Всі їх парять далі, мало хто залишає собі для довготривалої експлуатації. Нюансів там - мульйон (ну, наприклад, стояла вона там з битим склом 1-2 роки на вулиці... салон перетягнули, а єлектрика-електроніка відсирівша - лишається)

Добавлено через 1 час 39 минут
Цитата:
Допис від vlad2002 Переглянути допис
Тоже из салона, только в 2006...
Крылья передние лет 5 как начали...
Про оцинкованный кузов и не знал. Значит такое качество... У рено такого не встречал, корозия может появиться после ДТП и маляров...

ЗАраз це норм. Автомобілі проектують, як вироби РІВНОМІРНОГО зносу. Якщо "ваш" двигун "запрограмовано" (ще на етапі проектування) на 150 тищ і 5 років безпроблемної експлуатації (а зараз, з урахування досвіду, та сучасних цифрових методів проектування зроби це - ЛЬОХКО), коробка - теж на 150к та 5 років, то напаркуа автовиробнику витрачати гроші на кузов, який буде жити 15-20 років? Він же буде дороже конкурентів! Це перший і головний принцип у виробництві авто.
Другий принцип. ПЕРШИЙ власник - отримує ВСЕ. Доля ДРУГОГО власника авто - автовиробника не хвилює. Васчє. ПЕрший власник скористався гарантією і через 3 роки продав авто (і відніс виробнику новий пресс грошенят). Звідси - і коробки ДСГ7 (ресурс - 100), і двигуни ТФСІ (ресурс - 100-150), і екологічні дешеві автоемалі для фарбування кузова. А на додачу ще вимоги грєти-тумбєрг - шведської сц.кухи-аутістки, яка на яхті (нащару!) пішла в омерику ... шоб вчити ьам (!) дорослих дядь як їм треба жити далі. І кричала мені, що я "вкрав у неї дитинство", причому - прямо з України, у неї в Швеції... Це третій принцип сучасного автовиробництва, ико-логічний такскать... грєтовский...
Повбивавби цих сц.кух найнятих...
Виходячи з вищенаведеного - випливає ОСНОВНИЙ принцип відбору авто на ВТОРИННОМУ ринку. А саме - особистості (технічної грамотності) попереднього автовласника. Тому що продовження ресурсу авто (на срок більший за 100-150-200 тищ км) - це заслуга виключно адекватної і грамотної експлуатації його ПЕРШИМ власником.
Тобто - виключаємо "геморойні" моделі (ДСГ7, варіатори та ін), і - спілкуємось з власникам. Особисто. Не з перекупом. В ідеалі - Ви його повинні знати власника до моменту продажу авто. Але то в ідеалі....(((
Кактотак...))

Востаннє редагував Oleksii: 18.12.2021 о 09:10.
Oleksii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (18.12.2021), Pasic (18.12.2021), Sergii79 (18.12.2021), tarantas (29.12.2021), vlad2002 (18.12.2021)
Старий 18.12.2021, 14:18   #765 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Anton
Звідки Ви: Черновцы
Карапь: g3 sportsman 1810pfx
Дописи: 226
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 179 раз(а) в 76 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
ТУт ключове слово - США, а не "хюндай". Не бачив жодного норм зробленого бітка з США. Всі їх парять далі, мало хто залишає собі для довготривалої експлуатації. Нюансів там - мульйон (ну, наприклад, стояла вона там з битим склом 1-2 роки на вулиці... салон перетягнули, а єлектрика-електроніка відсирівша - лишається)

Ну так привези сам себе и сделай как нужно, в чем проблема? Не обязательно же брать в конторах.
Makar82 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
DOK (20.12.2021)
Старий 18.12.2021, 16:34   #766 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для ANRI-72
 
Псевдо: Andrey
Звідки Ви: Черкаси
Карапь: Finval475evo YAMAHA 60
Дописи: 5.604
Сказал(а) спасибо: 3.769
Поблагодарили 2.977 раз(а) в 1.052 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

vlad2002, Приветствую.Влад,ты на правильном пути.Лучше дизельных французов могут быть только новые ,подаренные, дизельные французы
По существу.Как собственник шести и эксплуататореще пяти французов скажу так:Если дизель то не больше 100т. пробега.Если бенз ,то не так критично.Поясню топливная на дизеле ООООчень дорогое удовольствие. Фап фильтр тоже.До 200т. как правило проблем не возникает.Отсюда-берешь меньший пробег ездишь дольше.По маркам.Ездил на всех.Самые любимые Citroen C5 II 2005-2008г.в
Пыжики тоже весьма не дурны и безпроблемны.Рено на мой взгляд слишком проблемны в ремонте,в сравнении с первоначальной ценой.
По приобретению.Мониторил бы наш рынок и искал машину от первого хозяина.Парадокс ,но сегодня дешевле взять у нас ,чем гнать из забугра.Да и у них межсервисный пробег 30тЭто не наилучшим образом сказывается на авто.Особенно на движках.Отакэ.Удачной покупки!!!
ANRI-72 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (18.12.2021), Niyazovitsh (18.12.2021), tarantas (29.12.2021), vlad2002 (18.12.2021)
Старий 18.12.2021, 16:36   #767 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від Makar82 Переглянути допис
Ну так привези сам себе и сделай как нужно, в чем проблема? Не обязательно же брать в конторах.

Якщо це зауваження мені (?) - то надам відповідь:
-Не можу.
Поясню. У мене немає відповідних навичок кузовних робіт. У мене також немає відповідного обладнання. У мене навіть немає відповідних спеціалізованих (вузьких) знань. У мене практично ні-чо-го немає для "сам сєбє сдєлай как нужно". Я, в данному випадку, просто споживач продукту.
І так, я сам собі я ще не пеку хліб.
Не вирощую собі свиней.
Не жену для себе горілку.
Хоча все, все (!) вищенаведене - я споживаю.
І горілку, і сало, і хліб - я все купую "в конторах", використовуючи універсальний вартісний еквівалент - гроші (який вигадали, як засіб обміну, виміру вартості та накопичення).
Але знімаю шляпу перед вами, якщо ви можете собі самостійно купити авто в Америці, привезти, розмитнити, реставрувати-відремонтувати і головне - отримати гарний результат.
У мене так не вийде.(

Востаннє редагував Oleksii: 18.12.2021 о 16:40.
Oleksii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2021, 18:10   #768 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для vlad2002
 
Псевдо: Влад
Звідки Ви: Дніпро
Карапь: Ю-2, Мерк-40
Дописи: 18.182
Сказал(а) спасибо: 11.887
Поблагодарили 12.360 раз(а) в 3.030 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від ANRI-72 Переглянути допис
vlad2002, Приветствую.Влад,ты на правильном пути.Лучше дизельных французов могут быть только новые ,подаренные, дизельные французы
По существу.Как собственник шести и эксплуататореще пяти французов скажу так:Если дизель то не больше 100т. пробега.Если бенз ,то не так критично.Поясню топливная на дизеле ООООчень дорогое удовольствие. Фап фильтр тоже.До 200т. как правило проблем не возникает.Отсюда-берешь меньший пробег ездишь дольше.По маркам.Ездил на всех.Самые любимые Citroen C5 II 2005-2008г.в
Пыжики тоже весьма не дурны и безпроблемны.Рено на мой взгляд слишком проблемны в ремонте,в сравнении с первоначальной ценой.
По приобретению.Мониторил бы наш рынок и искал машину от первого хозяина.Парадокс ,но сегодня дешевле взять у нас ,чем гнать из забугра.Да и у них межсервисный пробег 30тЭто не наилучшим образом сказывается на авто.Особенно на движках.Отакэ.Удачной покупки!!!

Привет Андрей!
Спасибо!
Как приобрету, обязательно сообщу
__________________
Москаль мені не брат
vlad2002 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2021, 18:12   #769 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Женя
Звідки Ви: Киев
Карапь: Резиновый флот
Дописи: 1.183
Сказал(а) спасибо: 31
Поблагодарили 1.242 раз(а) в 490 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від vlad2002 Переглянути допис
Женя, купил папе фокус 2, в жирнющей комплектации, вот все в нем хорошо, гниет сука... Поэтому французы...

Та ну, я же не говорю о 2008 годах )
Свежий Форд 2015+ года можно купить в твоем бюджете. И гнить пятилетняя машина точно не должна!!!
П.С.
Кстати, в семье есть бус Пыжик 2007 года. На Коррозию нет и намека.
Может французы что-то знают ))

Востаннє редагував sonor@ua.fm: 18.12.2021 о 18:15.
sonor@ua.fm зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2021, 18:26   #770 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для vlad2002
 
Псевдо: Влад
Звідки Ви: Дніпро
Карапь: Ю-2, Мерк-40
Дописи: 18.182
Сказал(а) спасибо: 11.887
Поблагодарили 12.360 раз(а) в 3.030 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від sonor@ua.fm Переглянути допис
Та ну, я же не говорю о 2008 годах )
Свежий Форд 2015+ года можно купить в твоем бюджете. И гнить пятилетняя машина точно не должна!!!
П.С.
Кстати, в семье есть бус Пыжик 2007 года. На Коррозию нет и намека.
Может французы что-то знают ))

И я о том, еше как знают
__________________
Москаль мені не брат
vlad2002 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
AlexGrom (18.12.2021)
Старий 19.12.2021, 00:07   #771 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Александр
Звідки Ви: Киев
Карапь: Пешиход
Дописи: 467
Сказал(а) спасибо: 344
Поблагодарили 52 раз(а) в 26 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
Дизель реношний (1.5л) - бажано шукайте с "бошевською" чи сіменс-вдо (насос-форсунки) апаратурою. Вони були, менше ніж дельфая, але - були. (дельфаї ставили на дешеві моделі - логани і дустери в основному). сам по собі 1.5л - непоганий двигун.

Добавлено через 4 минуты

залежить від типу кузова. різні кузова у фокуса - випускалися в різних країнах. наприклад, в німеччині - тільки універсали.
доречі і дизель на тих фокусах був пеугеотовський 1.6. правда, наші м.даки із Вінера рекомендували там ТО через 30 тис км...((((. Але потім (помінявши їх по гарантії майже половину) - згадали матчастину і все встало на свої місця.

У меня- немецкой сборки, хетчбек....
Деснянец зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.12.2021, 12:14   #772 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для Niyazovitsh
 
Псевдо: Дмитрий
Звідки Ви: Днепр
Карапь: Серенькие лодочки с серенькими моторчиками)
Дописи: 5.163
Сказал(а) спасибо: 3.977
Поблагодарили 2.383 раз(а) в 795 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від ANRI-72 Переглянути допис
[ Лучше дизельных французов могут быть только новые ,подаренные, дизельные французы

Возможно, что задумаюсь о подарке ....
А что у французов есть хорошего из дизельных и просторных SUVов?
Что бы и по трассе не ползти, и прицеп с лодкой на слипе выдернуть, и по лесу-песку-грязи не напряжно проехать.
И да, салон приличный и автомат , на ручку не пересяду без нужды )
Niyazovitsh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.12.2021, 12:31   #773 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Топік стартер орієнтується на 8000. А вказаний вами набір опцій коштує не 8000. Скоріше - 18000. А так, щоб гарантовано і без "сюрпризів" - то ближче до 80000 (за нову машину, звісно). Це - якщо рахувати в доралах.
Можете глянути Диско-5. Ідеально відповідає всьому вказанному Вами.)))
Oleksii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
vlad2002 (19.12.2021)
Старий 19.12.2021, 13:26   #774 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для Niyazovitsh
 
Псевдо: Дмитрий
Звідки Ви: Днепр
Карапь: Серенькие лодочки с серенькими моторчиками)
Дописи: 5.163
Сказал(а) спасибо: 3.977
Поблагодарили 2.383 раз(а) в 795 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Не знаю что такое "дико-5" ... и гугл не подсказал ... это дискотека 2005-х? )
18 не пугает )
Niyazovitsh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.12.2021, 14:34   #775 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для Aлeксандр
 
Псевдо: Александр
Звідки Ви: Днепр
Карапь: Надувные лодки АРГО + PARSUN все модели.
Дописи: 2.140
Сказал(а) спасибо: 960
Поблагодарили 952 раз(а) в 396 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

308 SW 2012 г.в., с родным 240 тык. 1,6 HDi. Ручка. Круиз, климат. Расход 5,5 л/100км. Не крашен. Приехала в 17том с пробегом 145 тык. Это все о моей машине. Можем обсудить ;)
Aлeксандр зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
vlad2002 (19.12.2021)
Старий 19.12.2021, 17:40   #776 (permalink)
Активный участник
 
Аватар для ANRI-72
 
Псевдо: Andrey
Звідки Ви: Черкаси
Карапь: Finval475evo YAMAHA 60
Дописи: 5.604
Сказал(а) спасибо: 3.769
Поблагодарили 2.977 раз(а) в 1.052 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від Niyazovitsh Переглянути допис
А что у французов есть хорошего из дизельных и просторных SUVов?

Увы, пока ничегоЕсть реплики на аутлендер и на кашкай,но это не тот полный привод,который Вам нужен.Есть полноприводный Берлинго,но штука весьма редкая и насколько полноприводная надо смотреть.
ANRI-72 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Niyazovitsh (19.12.2021)
Старий 19.12.2021, 18:00   #777 (permalink)
Клубень, модератор
 
Аватар для Вовчик
 
Псевдо: Володимир
Звідки Ви: Київська обл, смт.Гостомель
Карапь: Параплан-Skywalk Chili 2
Дописи: 19.665
Сказал(а) спасибо: 9.550
Поблагодарили 7.172 раз(а) в 3.161 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від vlad2002 Переглянути допис
Оживлю темку
Решил обновить свою машинку, ну скорее поменять. Рено лагуна 2
Смотрю в сторону французов. Не всем нравится, но мне зашли!
Смотрю на возраст не старше 2010 года. Предпочтительнее бензин, но и против дизеля ничего не имею.
Бюджет скромный, в пределах 8к, но у французов очень приемлемые цены
Может знаете кто планирует продать...

Може підійде мінівен .Правда до панелі прийдеться привикати. Вона там ,,спеціфіческа,, .Тільки мотор треба 2.2 шукати. Ось тіпа такого.А так по салону 7-м місць. Передні крісла в середину поворачуються. Двері здвижні, єлектро. Вобщим такий собі хотів брати,в варіанті С8 Сітро.Але просто французи не зашли, панель як писав вище привикнути треба. Часу привикати не було, бо їздив у Луцьк. купив Альхамбру в Рівному, на зворотній дорозі.
Тіпа такий:

https://auto.ria.com/uk/auto_peugeot_807_31761773.html
Вовчик зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
vlad2002 (19.12.2021)
Старий 19.12.2021, 18:27   #778 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Oleksii
Звідки Ви: Kyiv
Карапь: WATERLAND
Дописи: 302
Сказал(а) спасибо: 75
Поблагодарили 291 раз(а) в 107 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від Niyazovitsh Переглянути допис
Не знаю что такое "дико-5" ... и гугл не подсказал ... это дискотека 2005-х? )
18 не пугает )

2006-х, 2007-х і 2008-...))) Там між "К" та "И", є ще одна буковка... Зверніть на неї увагу, у Гугл Вам - васче не знадобиться. Тіко - ваші гроші. Тим більше, якщо Вас навіть 18000 доралов - не можуть запугать)))) .... Поважаю алігархов...

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Допис від Вовчик Переглянути допис
Може підійде мінівен .Правда до панелі прийдеться привикати. Вона там ,,спеціфіческа,, .Тільки мотор треба 2.2 шукати. Ось тіпа такого.А так по салону 7-м місць. Передні крісла в середину поворачуються. Двері здвижні, єлектро. Вобщим такий собі хотів брати,в варіанті С8 Сітро.Але просто французи не зашли, панель як писав вище привикнути треба. Часу привикати не було, бо їздив у Луцьк. купив Альхамбру в Рівному, на зворотній дорозі.
Тіпа такий:

https://auto.ria.com/uk/auto_peugeot_807_31761773.html

Головне, щоб автомат там був не АL-4. Авто в такому віці - краше шукати на ручці. Бо г.вняний автомат - гємор на всю оставшуюся жісь..((( (звісно, якщо Ви на алігарх, якого видатки порядку "18000 нє пугаєт").

Добавлено через 9 минут
Цитата:
Допис від ANRI-72 Переглянути допис
Увы, пока ничегоЕсть реплики на аутлендер и на кашкай,но это не тот полный привод,который Вам нужен.Есть полноприводный Берлинго,но штука весьма редкая и насколько полноприводная надо смотреть.

Там Данжель їм робив повний привід. НОрмальний привід. Але ціна з Данжелем - як на повноцінний кроссовер типу Спортедж-4 (тобто - понту купляти француза - немає, в цю ціну - 4х4 з муфтою типу Халдекс вже можна шукати). Відповідно і ціна буде - далеко за 8000 і дуже близько до "нєпугающіх" 18000...(((

Востаннє редагував Oleksii: 19.12.2021 о 18:31.
Oleksii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.12.2021, 18:40   #779 (permalink)
Клубень
 
Аватар для Влад
 
Псевдо: Влад
Звідки Ви: Киев
Карапь: МКМочка
Дописи: 7.309
Сказал(а) спасибо: 4.885
Поблагодарили 7.373 раз(а) в 1.486 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Олексій.
Вам вже неодноразово натякали на Ваш спосіб подання інформації.
Читати - сприймати просто неможливо.
__________________
Завжди Вам раді!
lodka-steklo-tuning.com.ua
Влад зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
18 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (21.12.2021), ANRI-72 (19.12.2021), DOK (21.12.2021), Gonivo (20.12.2021), igorkiev (20.12.2021), Niyazovitsh (19.12.2021), Oleksii (19.12.2021), Patriotic (30.12.2021), polek (20.12.2021), Shel (20.12.2021), Авиатор (20.12.2021), Александр В (20.12.2021), АндрейО (19.12.2021), БАКЕНН (24.12.2021), БОНДЫК (20.12.2021), Вовчик (19.12.2021), Малый (21.12.2021), Ромчик 777 (19.12.2021)
Старий 20.12.2021, 09:01   #780 (permalink)
Активный участник
 
Псевдо: Anton
Звідки Ви: Черновцы
Карапь: g3 sportsman 1810pfx
Дописи: 226
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 179 раз(а) в 76 сообщениях
Типово Re: Хочу себе такую машину.

Цитата:
Допис від Oleksii Переглянути допис
Якщо це зауваження мені (?) - то надам відповідь:
-Не можу.
Поясню. У мене немає відповідних навичок кузовних робіт. У мене також немає відповідного обладнання. У мене навіть немає відповідних спеціалізованих (вузьких) знань. У мене практично ні-чо-го немає для "сам сєбє сдєлай как нужно". Я, в данному випадку, просто споживач продукту.
І так, я сам собі я ще не пеку хліб.
Не вирощую собі свиней.
Не жену для себе горілку.
Хоча все, все (!) вищенаведене - я споживаю.
І горілку, і сало, і хліб - я все купую "в конторах", використовуючи універсальний вартісний еквівалент - гроші (який вигадали, як засіб обміну, виміру вартості та накопичення).
Але знімаю шляпу перед вами, якщо ви можете собі самостійно купити авто в Америці, привезти, розмитнити, реставрувати-відремонтувати і головне - отримати гарний результат.
У мене так не вийде.(

Купити, привезти, розмитнити і т.д. роблять люди за свій інтерес. А ремонтувати авто можно на довіренному СТО і купляти нові деталі, перевіряти процес ремонту. Про це йшла річ.
Makar82 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
DOK (21.12.2021)
ВідповідьПереход на главную страницу


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.


Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Кто и КАК свою машину в драбадан..... Гена Флудилка 76 31.03.2013 21:45
Хочу в Астрахань Slava SL Рыбалка 8 02.04.2011 22:37
Новогодний подарок себе любимому. Святовит Путешествия зарубеж 5 21.12.2010 17:54
ХОЧУ ТАКОЙ dimon Флудилка 20 21.03.2010 19:16


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:15.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0