Форум водно-моторного Клуба Фрегат

Назад   Форум водно-моторного Клуба Фрегат > Обо всем > Общие вопросы > Новости

 
 
LinkBack Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 13.03.2021, 22:56   #11 (permalink)
Клубень, модератор
 
Аватар для Shel
 
Псевдо: Сергей
Звідки Ви: Днепропетровск
Карапь: П-4
Дописи: 11.095
Сказал(а) спасибо: 5.924
Поблагодарили 8.322 раз(а) в 2.744 сообщениях
Типово Re: Коронавирус COVID-19

Цитата:
Допис від Sergey_Kiev Переглянути допис
Тут акцент має бути дещо інший. Щоб "освоїти" наявну вакцину, бажаючих вколотись більше ніж треба, з цим проблем нема. Тільки дай. На щастя, здоровий глузд ще не всіх полишив.
А от чому медики, яких вирішили захистити найпершими, масово відмовляються колотись, оце дійсно питання. Особисто мене цей факт шокував.
Вони точно освічені? Точно фахівці? Скоріше як більшість в цій країні, "за пів кабанчика" дипломи. З такими тільки "оргвисновки" феодального штибу і спрацюють. Все одно дебіли.

Ну как бы с докторами у нас не все хорошо - но и назвать всех дебилам за сало будет неправильно.Как в любой профессиональной среде - если авторитет подаёт пример - идёт цепная реакция.Как вариант - таки есть реальные непонятки с нашей вакциной.
__________________
34-й богатырь...
Shel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexGrom (14.03.2021), DOK (14.03.2021), vlad2002 (15.03.2021), Авиатор (15.03.2021), Валера М (15.03.2021), Евгений (Киев) (14.03.2021)
 


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.
Trackbacks are Увімк.
Pingbacks are Увімк.
Refbacks are Увімк.



Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:36.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0