![]() |
Re: Футбол
вроде не самый богатый клуб европы и такое решение =-O https://www.ua-football.com/foreign/...vrokubkov.html да и чемпионат не самыйсамый
|
Re: Футбол
|
Re: Футбол
Хорватия отстранила Вукоевича от ЧМ после ролика "Слава Украине"
https://www.bbc.com/russian/news-44768547 |
Re: Футбол
Опускаем фифа, ставим 1 и Слава Україні.
https://www.facebook.com/pg/fifa/rev...=page_internal |
Re: Футбол
Хорваты красавчики!!!! Ждём новых видео от них в соц. Сетях))
|
Re: Футбол
Цитата:
|
Re: Футбол
Хорвати - МОЛОДЦІ!!!!!!!:cool2::cool2::cool2:
|
Re: Футбол
|
Re: Футбол
Цитата:
Наверное Хорватия получила второй годовой бюджет. Ну и что радует - путин ссыт мирового общественного мнения. Игра покажет насколько откровенно "извинение". |
Re: Футбол
«Это была ошибка, хочу еще раз извиниться перед русскими людьми. Извините, это жизнь. Нужно учиться на своих ошибках», — заявил Вида.
А жизнь учит тому, что даже если ты крутой, независимый, хорват, но и ты и твоя команда и твоя страна может такой п.зды выхватить от россии, что хочешь не хочешь, а придётся извинятся. Добавлено через 1 час 8 минут А тем временем в самой Хорватии :-) https://twitter.com/i/status/1017342136377860096 |
Re: Футбол
У темі 1 долучень
|
Re: Футбол
|
Re: Футбол
|
Re: Футбол
Поздравляю всех кто болел за Францию, а остальным - Слава Украине !
|
Re: Футбол
У темі 1 долучень
Якось так.
|
Re: Футбол
А вот такой провокационный вопрос задам - что было бы если бы выиграли хорваты ?%OD
И могли ли они там выиграть взагали:neznayu: ? |
Re: Футбол
Цитата:
|
Re: Футбол
Лично моё мнение - судья сделал игру. Причём безупречно.
|
Re: Футбол
а шо и так можна?
https://fakty.com.ua/ru/sport/201811...yu-bizhentsiv/ |
Re: Футбол
Для почитателей АПЛ сегодня долгожданный десерт!!!- в 22.00 вишенька на торте! Матч сезона Ливерпуль-МанСити:cool2::cool2::cool2:
|
Re: Футбол
Цитата:
|
Re: Футбол
Анегдот.
Зустрічаються збірна Бразилії і парашки. (на цьому можна і закінчити) Рахунок 7-0 на користь бразильців. І тут назначають штрафний в ворота парашки. Ну вистроїли стіночку, всі стоять нормально (лицем до мяча) тільки один лицем до воріт. Всі питають чого так стоїш? Ви як хочете а я хочу подивитися на цей дивовижний гол. |
Re: Футбол
Цитата:
|
Re: Футбол
Цитата:
|
Re: Футбол
На жаль Ліверпуль сьогодні поступився=-O Але залишається на першій сходині у чемпіонаті Англії!!! Хто вболівав за Ман Сіті - всіх з перемогою!!:*-)%*
|
Re: Футбол
Оживлю тему. Закінчується груповий турнір Ліги Чемпіонів і Ліги Європи. В багатьох групах все вирішується в останньому турі. Нажаль в такій ситуації і Шахар і Динамо. Тим цікавіше спостерігати.
Трагічна ситуація і в сусідів-агресорів: вчора Зеніт безславно завершив взагалі виступи... а були так близькі до Євровесни. Сьогодні скоріш за все припинить виступи і Локомотив, як і наша Олександрія(завтра)Нажаль. |
Re: Футбол
Шахтарю не пощастило- на весну в Лігу Європи.
Завтра тримаєм кулаки за Динамо. Олександрії бажаєм гучно гримнути дверями. PS "А чё там у хохлов?"- є в мене передчуття, що "любопытных" весною в Кубках не буде. |
Re: Футбол
Цікаво буде з системою ВАР. Але щось тут не чисто...
https://sport.ua/news/476346-andrey-...-kontrolem-var |
Re: Футбол
Хоть і не дуже свіжа новина, але під час дискваліфікації Бесєдін не тим займається
http://www.youtube.com/watch?time_co...ture=emb_title |
Re: Футбол
У темі 1 долучень
какой нестандартный тренерский подход к тренировкам у обеих команд. А потом мы думаем почему мы в европе пролетаем.:-)
|
Re: Футбол
Да...
Склоняюсь к мысли, что была дана "вказiвка" - слить матч. >:-> Англичане бегали весь матч, а наши играли в перепасоаку с вратарём. |
Re: Футбол
Боль...
|
Re: Футбол
Цитата:
|
Re: Футбол
Цитата:
Ні у кого ж болю немає від німецького авто, правда? Чи від японського... Непогано, що наші до порівняння з англійцями дійшли, це вже дофіга.Вон на півночі сєвєрноє сіяніє від розриву рсукіх пєрдаков до 4 ранку стояло, я навіть мочіцца в туалєт ходив - то світла не вмикав, все видно, хоч книжки толстоєвского чітай...гггг |
| Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:26. |
vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010