![]() ![]() |
|
|
#24 (permalink) | |||||||||||||||||||||||
|
Клубень
Псевдо: Роман
Звідки Ви: Киев
Карапь: Днепр+mercury 40
Дописи: 10.422
Сказал(а) спасибо: 6.736
Поблагодарили 4.419 раз(а) в 1.635 сообщениях
|
Але не практично. На покатушках (лижі вейк плюха) постійно стоячи в походах якшо не далеко тоже стоячи, далеко сидячи. Висновок купити гарний (крепкий і удобний) розкладний стульчик 2 шт і все. Треба на берег виніс, на рибалці розвернув поставив посередині....
__________________
Один Володя почав другий Володя закінчить!!!!! |
|||||||||||||||||||||||
|
|
|
| Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1) | |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Автор | Розділ | Відповідей | Останній допис |
| Улучшения для контроля ПЛМ | Рамзес | Уход за двигателем | 13 | 23.08.2014 15:48 |
| Преимущества и недостатки лодки Днепр | СергейОз | Днепр | 176 | 23.03.2013 01:03 |
| Днепр | Гена | Днепр | 15 | 05.01.2011 10:13 |
| ДНЕПР | oleh | Архив | 3 | 29.03.2010 19:37 |